UWAGA! TA PROMOCJA WYGASŁA: 17.07.2018 23:59

Studencie! Wygraj stówę z Kontem Jakie Chcę

Hej! Są tutaj studenci, którzy chcą zgarnąć stówę na letnie wydatki? Właśnie dla Was mamy specjalną promocję, w której możecie zdobyć stówę, na co tylko chcecie! Nie czekajcie, macie czas do końca czerwca.

Skorzystacie z promocji, jeżeli macie status studenta i nie ukończyliście 26. roku życia. Wystarczy, że wypełnicie specjalny formularz dostępy TUTAJ, a potem otworzycie Konto Jakie Chcę z kartą Dopasowaną lub mobilną. Z kolei w miesiącu podpisania umowy, lub w kolejnym miesiącu kalendarzowym, wykonacie pięć transakcji bezgotówkowych.

Prawda, że nie brzmi skomplikowanie? A już na pewno nie na tyle, aby nie powalczyć o stówkę dla siebie.

Konto Jakie Chcę do 26. roku życia to:

  • darmowe prowadzenie konta
  • darmowe wypłaty w bankomatach BZ WBK
  • darmowe przelewy zwykłe internetowe
  • darmowe płatności BLIKIEM, Google Pay, Garmin Pay i zbliżeniowo telefonem (HCE)

Strona promocji

Regulamin promocji

Organizatorem promocji „Konto Jakie Chcę dla studenta”, która trwa do 31.07.2018 r. jest Bank Zachodni WBK S.A. Do promocji można przystąpić do 30.06.2018 r. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu oraz regulaminy promocji dostępne są na stronie bzwbk.pl oraz pod numerem 1 9999 (opłata zgodna z taryfą danego operatora). Google Pay to znak towarowy Google Inc. Więcej informacji o Google Pay na www.android.com/intl/pl_pl/pay/. Płatności zbliżeniowe kartą mobilną są dostępne na telefonach z systemem Android 4.4 (lub nowszych), wyposażonych w antenę NFC oraz po zawarciu umowy o kartę. Do płatności zbliżeniowych Garmin Pay potrzebujesz zegarek Garmin wyposażony w NFC oraz telefon z zainstalowaną aplikacją Garmin Connect Mobile. Usługa Garmin Pay dostarczana jest przez firmę Garmin. Przelew zwykły w internecie jest rozumiany jako przelew złożony za pośrednictwem usług BZWBK24 w systemie ELIXIR. Stan na 27.04.2018 r.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

  • Witam
    Nie jestem studentem i mam ponad 26lat ale chcialem sie dowiedziec cos o konice "Jakie Chcę" Obecnie mam konto Godne Polecenia. Jakie korzysci w porownaniu do konta "Godne Polecenia" bede mial jak przejde na "Jakie Chcę" ? pomijajac zwrot 1% za rachunki, oprocentowanie konta. Teraz głownie uzywam konta do platnosci online. Typu przelewy24, dotpay, ktore sa platne.

Dodaj komentarz