Aplikacja BZWBK24 mobile na tablety i Windows Phone – to już koniec

18 maja aplikacje BZWBK24 mobile dla systemu Windows Phone oraz BZWBK24 mobile na tablety zostaną oficjalnie wycofane ze sklepów i wyłączone.

W pewnym sensie można było się tego spodziewać. Coraz mniejsza liczba użytkowników spowodowała, że najpierw zakończyliśmy wspierać powyższe aplikacje, a teraz podjęliśmy decyzję o ich wycofaniu ze sklepów.

Mam smartfon z Windows Phone lub tablet… co teraz ?

Proponuję, abyście zaczęli korzystać ze specjalnie przygotowanej przeglądarkowej wersji serwisu BZWBK24 przeznaczonej dla urządzeń mobilnych. Wejdźcie na stronę m.bzwbk24.pl.

PS. Chodzą słuchy, że podobno da się zainstalować aplikację BZWBK24 na telefony także na tablecie. Wygląd nie zachwyca – bo nie była ona tworzona z myślą o tabletach. Ale działać działa. Możecie sprawdzić u siebie. Jednak osobiście doradziłbym Wam przesiadkę na telefon z Androidem lub iOS.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

  • Nigdy nie zrozumiem ludzi korzystających z Windowsa, najgorszy system na telefon jaki wyszedł

    • Było kilka fajnych rozwiązań. Przez długi czas, gdy Android borykał się z płynnością działania, była to dobra alternatywa – dla osób, które oczekiwały od telefonu minimum. Później też parę jasnych punktów. Ostatecznie jednak rynek zweryfikował Windowsa. Trochę szkoda, bo był to system oryginalny.

  • U mnie po prostu aplikacja mobilna przestala sie uruchamiac. Nie mialem szczescia zobaczyc okienka z powiadomieniem.
    Pytanie, czy mozna teraz placic przez BLIK w Windows Phone?

  • Jeżeli wyłączyliście aplikacje na Mobilnego Windowsa to na ch****ę jest ona dostępna w Microsoft Store?

  • Jak BZWBK jest taki nowoczesny i oszczędny to dlaczego nie zrobi aplikacji w technologi PWA – jedna na wszystkie urządzenia – i problem rozwiązany.

Dodaj komentarz