Alerty24 SMS-em bez opłat przez sześć miesięcy | Promocja

Pewnie byli wśród Was tacy, którzy mówili: nie będę aktywował Alertów24 SMS-em. Poczekam, aż bank wyskoczy z jakąś promocją. No to się doczekaliście. Zapraszam

Alerty24 to bezpłatne powiadomienia o wszystkim, co dzieje się na Twoich rachunkach. Obejmują praktycznie każdy ruch na koncie włącznie z nieudaną próbą zalogowania się do bankowości mobilnej lub internetowej. Pakiet sam możesz konfigurować – sam decydujesz, o czym Cię powiadamiamy. Możesz np. ustawić, aby ignorowane były zdarzenia poniżej ustalonej kwoty lub wskazać godziny,  w których nie chcesz dostawać od nas powiadomień SMS – szanujemy Twój sen i czas odpoczynku.

Naprawdę ciężko będzie znaleźć Ci argument, żeby teraz Alertów24 nie włączyć. Dlatego czym prędzej kliknij tutaj i skorzystaj z naszej promocji.

Wejdź w Ustawienia i z menu po lewej stronie wybierz: Uruchom Alerty24

A jak się skończy okres promocyjny, to polecam bezpłatne Alerty24 w formie powiadomień push w Twoim telefonie. Możliwości konfiguracji są mniejsze, ale przecież darowanym Alertom w zęby się nie zagląda.

Promocja trwa od 01.03.2018 r. do 30.09.2019 r. a można do niej przystąpić od 1.03.2018 r. do 30.09.2018 r.

Na koniec regulamin promocji, żeby sprawdzić, czy tak się sprawy mają, jak ja napisałem.

Organizatorem promocji „Alerty24-Pakiet MINI bez opłat ”jest Bank Zachodni WBK S.A. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu dostępne są w placówkach Banku, na www.bzwbk.pl/polecajbank i pod numerem 1 9999 (opłata zgodna z taryfą danego operatora).

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

  • W ogóle smsy w bankowości elektronicznej powinny być bezpłatne, a nie niby kila bezpłatnych a i tak pomimo tego opłata z konta sciągana.

  • Świetna usługa, chociaż w standardzie powinna być bez opłat. Klient ma świadomość posiadanych środków i operacji. Potrafią SMS uratować sytuację i zastrzec kartę w odpowiednim momencie. takie rozwiązanie powinno być wprowadzone na stałe.

  • A jak się skończy okres promocyjny i zapomnę zrezygnować to za każdy sms bank pobierze 0,30 zł ? A może automatycznie bank zamknie alerty skoro nie przedłużam ? W jaki sposób zrezygnować z alertów płatnych przed końcem promocji ?

    • Dobre pytnie. Tez bym chcial to wiedziec. Zeby pozniej nie okazalo sie, ze promocja minela, a tu mi pobiera oplaty za alerty.

Dodaj komentarz