UWAGA! TA PROMOCJA WYGASŁA: 31.01.2018 22:59

Zyskaj moc z kartą mobilną VISA / Promocja

Niech moc będzie z Tobą!

Teraz to prostsze niż kiedykolwiek – moc będzie z Tobą zawsze i w każdej sytuacji, wystarczy wrzucić do torebki, plecaka czy po prostu do kieszeni lekki i niewielki Power Bank i sprawa załatwiona.

Co ważne w poszukiwaniu mocy nie musisz przemierzać galaktyki wystarczy spełnić banalnie proste warunki promocji:

  • wyślij formularz zgłoszeniowy
  • zapłać mobilną kartą Visa (debetową lub kredytową RRSO 13,32%) co najmniej 1 raz w każdym miesiącu (listopad’17, grudzień’17, styczeń’18). Pamiętaj aby zawsze była to ta sama karta.

Z promocji może skorzystać zarówno nowy jak i obecny klient.

Jeżeli jeszcze nie masz karty mobilnej Visa tutaj znajdziesz instrukcję jak to zrobić.

Nagrody

Na Uczestnika który spełni warunki promocji czeka 1 z 1 000 Power Bank, który zostanie wysłany do 20.02.2018r na adres wskazany w formularzu.

Obowiązuje zasada: jeden uczestnik = jedna nagroda.

Niech moc będzie z Tobą!

Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji 

Organizatorem promocji „Zyskaj moc z kartą mobilną VISA”, która trwa do 31 stycznia 2018 r., jest Bank Zachodni WBK S.A. Regulamin promocji jest dostępny na stronie bzwbk.pl/HCE
Z oferty karty kredytowej mogą skorzystać osoby, które spełniają wymagane przez Bank Zachodni WBK S.A. (Bank) warunki oceny zdolności kredytowej. RRSO – Rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Informacje o ofercie Banku Zachodniego WBK, opłatach i prowizjach, oprocentowaniu dostępne są w placówkach banku, na stronie www.bzwbk.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999. Opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 8.11.2017 r.

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

Dodaj komentarz