UWAGA! TA PROMOCJA WYGASŁA: 21.01.2018 15:00

Bony do Żabki i Freshmarketu za płacenie Android Pay | promocja zakończona

Weźcie udział w promocji Google, wykonajcie 5 transakcji kartą BZ WBK przy użyciu Android Pay. Macie szansę otrzymać bon o wartości 30 zł. Pula nagród to aż 810 tys. zł.

Android Pay jest już z nami rok. Teraz za płacenie nim w sklepie możecie dodatkowo otrzymać bon na kolejne zakupy w Żabce lub Freshmarkecie.

Ale o co chodzi?


Na łamach bloga o Android Pay dotychczas nie pisałem, więc poniżej kilka słów wyjaśnień dla tych, którzy jeszcze się z nim nie zetknęli.

Android Pay to prosty i wygodny w obsłudze system płatności mobilnych. Aby z niego skorzystać należy zarejestrować się w sklepie Google Play, ściągnąć aplikację, a następnie dodać do niej swoją kartę. W praktyce działa to identycznie jak HCE, które znajdziecie wewnątrz aplikacji BZWBK24 mobile. Sami zdecydujcie, co Wam bardziej pasuje. A najlepiej mieć dwie appki i jak jest jakaś promocja, to przełączać się pomiędzy nimi – żeby zgarnąć wszystkie benefity. 😉

Aplikacja od Google ma jeden wyróżnik – można dodać do niej wszystkie swoje karty lojalnościowe. Dzięki temu już nigdy nie zapomnicie ich użyć, gdy będziecie w sklepie. Dodatkowo, aby lepiej chronić dane klientów, nie udostępnia ona sklepowi prawdziwego numeru karty, lecz jedynie jego wirtualny odpowiednik (tzw. token). Podobnie jak w przypadku płatności zbliżeniowych kartą przy kwocie powyżej 50 zł musicie podać numer PIN swojej karty.

Chcę bon – co muszę zrobić?


1. Zainstaluj aplikację Android Pay i zaakceptuj zasady oraz regulamin korzystania.

2. Dodaj do aplikacji Android Pay kartę płatniczą BZ WBK.

3. Zatwierdź zaproszenie do wzięcia udziału w promocji. Możesz także wpisać kod promocyjny „BZWBK30”.

4. Zrób 5 transakcji (zgodnie z regulaminem promocji) przy użyciu aplikacji Android Pay.

5. Jeśli wszystko poszło dobrze, otrzymasz bon – będzie widoczny w aplikacji. Bony otrzyma pierwsze 27 000 uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki promocji.
Promocja trwa do 31 grudnia 2017 r. lub do wyczerpania puli nagród. Bony są ważne do 31 stycznia 2018 roku.


Regulamin promocji


Szczegóły oferty oraz informacje o opłatach i prowizjach dostępne są w oddziałach Banku Zachodniego WBK S.A., na stronie www.bzwbk.pl i pod numerem 1 9999 (opłata zgodna z taryfą operatora). Stan na 9.11.2017. Android Pay to znak towarowy Google Inc. Więcej informacji o Android Pay na https://www.android.com/intl/pl_pl/pay/.


Promocja przedłużona do 31 stycznia. Nowy regulamin znajdziecie tutaj.


Promocja zakończona


WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Szanowni Państwo, otrzymałem informację, że promocja się skończyła.

 • Dodałam Vise do Android pay , ustawiłam ją jako domyślną, ale kod bzwbk30 nie wchodzi. Promocja już się skończyła?

  • Też dodałem kartę 21.01 i brak info o promocji, a po ręcznym wpisaniu kod bzwbk30 nie działa – jest info: "Nie można użyć kodu. Ten kod został przyznany w ramach promocji, która już się zakończyła".

   • Chwilka, czyli rozumiem, że nie udało Ci się przystąpić do promocji, tak? Nie pojawiła się dodatkowa, promocyjna karta w aplikacji?

    • Ja również dzisiaj zobaczyłem taki komunikat przy próbie wpisania kodu BZWBK30.
     Czy promocja jest nadal aktywna ?

Dodaj komentarz