UWAGA! TA PROMOCJA WYGASŁA: 01.12.2017 09:04

Pierwsza płatność BLIK na allegro.pl | promocja

Płaciliście już BLIKIEM na Allegro? Nie? Zróbcie to teraz – macie szansę otrzymać 20 zł na kolejne zakupy w tym serwisie. Musicie wydać co najmniej 50 zł.

Co mam zrobić, aby otrzymać kupon?


***Promocja jest przeznaczona dla klientów, którzy nie płacili jeszcze BLIKIEM na Allegro.***

1. Upewnij się, że jesteś zarejestrowanym użytkownikiem serwisu Allegro i wyraziłeś zgody wskazane w regulaminie promocji.

2. Od 3 do 30 listopada zapłać BLIKIEM na Allegro. Co najmniej 50 zł. (bez kosztów przesyłki)

3. Jeśli pula nagród będzie dostępna – maksymalnie po 48 godzinach od spełnienia warunków otrzymasz kupon promocyjny. Możesz go wykorzystać na kolejne zakupy w serwisie allegro.pl. Także tutaj kwota zakupów musi wynieść co najmniej 50 zł (kwota jest liczona od ceny towaru).

Jest 84 000 kuponów – powodzenia!

Sprawdźcie wszystkie warunki uczestniczenia w promocji. Regulamin znajdziecie tutaj. Promocja trwa do 30.11 lub do wyczerpania puli nagród.


Organizatorem promocji „Radość do pierwszego BLIKA” jest Polski Standard Płatności sp. z o.o. Informacje o ofercie Banku Zachodniego WBK, opłatach i prowizjach dostępne są w placówkach banku, na stronie www.bzwbk.pl oraz pod numerem 1 9999. Opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 3.11.2017 r.

PS.

A jak już spełnicie warunki tej promocji, zajrzyjcie tutaj – bo możecie zyskać więcej.

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

Dodaj komentarz