Wymień sobie walutę

Wszyscy szukamy prostego i szybkiego sposobu na wymianę waluty. Czy znacie już Kantor BZWBK24? Jest w aplikacji BZWBK24 mobile.

Każdy, kto choć raz wymieniał walutę korzystając z zewnętrznych kantorów internetowych, wie że jeśli weźmiemy pod uwagę prostotę obsługi, to trudno wystawić im pięć gwiazdek. To ocena surowa, ale wystawiana przez przeciętnego Kowalskiego. Jego kryterium jest proste – chce, żeby pieniądze w odpowiedniej walucie od razu pojawiały się na koncie.

Czytaj dalej, jeśli:

 • Planujesz wyjazd za granicę – wakacje, kurs językowy, praca za granicą itp.
 • Spłacasz kredyt w obcej walucie.
 • Pracujesz za granicą, zarabiasz w walucie i przesyłasz cześć pieniędzy swojej rodzinie w Polsce.
 • Często robisz zakupy w zagranicznych sklepach internetowych. Amazon, eBay, Aliexpress.


 • Kantor BZWBK24 jest przeznaczony dla klientów z dostępem do bankowości internetowej lub mobilnej. Dostępny jest w dni robocze, teraz w promocyjnych godzinach – od 8 do 21. Transakcje zawierane za jego pomocą są szybkie – czas realizacji powinien zamknąć się w kilku minutach – i bezpieczne – pieniądze przelewamy pomiędzy Waszymi kontami. A dzięki aplikacji mobilnej walutę możecie wymienić gdziekolwiek jesteście, no dobrze – potrzebujecie jeszcze internetu w telefonie.

  Do samej wymiany niezbędne jest konto w walucie, którą kupujecie w kantorze. Czyli np. jeśli kupujecie euro, potrzebujecie konta w złotówkach i konta w euro, na które przelejemy zakupioną przez Was walutę. Dzięki temu, że pieniądze przelewamy pomiędzy Waszymi kontami, macie gwarancję, że transakcje są bezpieczne.

  Jeśli nie masz konta walutowego, możesz je szybko założyć przez bankowość internetową lub mobilną, a także w dowolnej placówce banku.

  Szczegóły oferty Banku Zachodniego WBK, informacja o opłatach i prowizjach dostępne są na bzwbk.pl. Stan na 9.10.2017 r.

  WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

  Dodaj komentarz