UWAGA! TA PROMOCJA WYGASŁA: 30.07.2018 21:59

Podwajamy oprocentowanie konta oszczędnościowego!

Bankujesz z nami?  Sprawdź, jak możesz zyskać wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym i przyłącz się do promocji „Podwajamy oprocentowanie 4” już teraz.

W tym celu musisz wskazać jedno ze swoich kont oszczędnościowych w PLN, które będzie rachunkiem promocyjnym. Jeśli zgłosiłeś już jedno z kont oszczędnościowych do udziału w promocji, to  wystarczy  że na Twoim koncie osobistym tzw. rachunku weryfikowanym w miesiącu kalendarzowym zaksięgujemy:

 • 2 określone przelewy przez BZWBK24 (Internet lub Mobile) oraz
 • wpływ wynagrodzenia/renty/emerytury na kwotę min 1.000 zł.

W każdym miesiącu następnym po miesiącu, w którym zrealizowałeś ww. aktywności na koncie osobistym, podwyższymy oprocentowanie wskazanego przez Ciebie konta oszczędnościowego – dla kwoty do 100.000 zł – i tak do 30 lipca 2018 r. Pospiesz się! Im szybciej się przyłączysz, tym więcej możesz zarobić – masz czas do 30.05.2018 r.

Do promocji przyłączyć się można m.in. przez usługi BZWBK24 internet – co należy zrobić?

 • Zalogować się do usług BZWBK24 internet.
 • Kliknąć Szczegóły swojego Konta Oszczędnościowego w zakładce Więcej.
 • Kliknąć przycisk PRZYSTĄP DO PROMOCJI.

Nie widzisz przycisku? Zaktualizuj swoje dane w zakładce Ustawienia (Moje dane) wyrażając stosowną zgodę.

Zapraszamy również do kontaktu z Infolinią pod nr 1 9999 (opłata za połączenia zgodna z taryfą danego operatora) lub do najbliższej placówki.

Uwaga! Do promocji można wskazać tylko jeden rachunek promocyjny.

Zachęcamy do zapoznania się z:

Regulamin Promocji Podwajamy Oprocentowanie 4

– Szczegółowym opisem kont oszczędnościowych – TUTAJ

Rachunkiem promocyjnym może być rachunek w walucie PLN prowadzony przez Bank na rzecz Uczestnika Promocji o nazwie:

 • „Konto oszczędnościowe” lub
 • „Konto oszczędnościowe Standard” lub
 • „Konto Ekstra oszczędnościowe”.

Jeżeli uczestniczyłeś w Promocji „Podwajamy oprocentowanie 3” to od 6.07.2017 także możesz się przyłączyć do nowych promocji – pamiętaj, ze w szczegółach rachunku od 6.07.2017 będziemy Cię informowali o  promocji „Podwajamy oprocentowanie 4”, a nie o promocji „Podwajamy oprocentowanie 3”. Informacje o wypłacie odsetek (w tym promocyjnych) z tytułu promocji „Podwajamy oprocentowanie 3” przekażemy Ci na wyciągu i w historii rachunku.

Organizatorem promocji jest Bank Zachodni WBK. Promocja trwa od 6.07.2017 r. do 30.07.2018 r  – stan na 06.07.2017 r..

 

WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ

 • Czy planowana jest od 1.VIII.br. promocja konta oszczędnościowego ,,Podwajamy oprocentowanie 5” ?

 • zainteresowany - 09.05.2018 o 19:00 Odpowiedz

  Dzień dobry,

  mam pytanie odnośnie oferty kont oszczędnościowych. Nie mogę znaleźć na stronie banku w zakładce "konta oszczędnościowe" oferty mobilnego konta oszczędnościowego na 2,7% (a ono raczej istnieje – np. <a href="https://static3.bzwbk.pl/asset/b/z/w/bzwbk-regulamin-promocji-2-7-proc-w-skali-roku-na-mobilnym-koncie-oszczednosciowym_84284.pdf">tutaj</a&gt; jest regulamin, a <a href="http://www.wktorymbanku.pl/analizy-kont-osz/konto-oszczednosciowe-bz-wbk/">tutaj</a&gt; jest analiza). Czy to konto można założyć tylko tak "z zewnątrz"?

  Pozdrawiam
  M

 • Witam serdecznie

  Przystąpiłem do promocji, w szczegółach konta widnieje oprocentowanie 0,4% czyli standardowe. Poniżej jest informacja: Podwyższone oprocentowanie – TAK. Czy w szczegółach konta powinno być podane obowiązujące oprocentowanie czy standardowe?

  Z poważaniem
  Piotr Sawicz

  • Witam

   Czy mogą Państwo udzielić informacji?

   Z poważaniem
   Piotr Sawicz

  • Witam. Miałam w bzwbk poprzednie konto oszczędnościowe, gdzie promocyjne oprocentowanie wynosiło 2%. W szczegółach konta widniało, że jest 0,4 %, ale i tak na koniec miesiąca naliczało mi prawidłowo 2%. Na infolinii również potwierdzili mi to, że tak widnieje na internecie, ale naliczać będzie się to promocyjne.

Dodaj komentarz