To dzięki Wam otrzymaliśmy tytuł „Best Mobile Application”

BZWBK_HCE

Czy ostatnio pojawiła się w Waszych głowach myśl: „Właśnie tego mi brakowało!”?
A może zdarzyło się to w momencie, kiedy udostępniliśmy nową wersję aplikacji?

Aplikacja jest tworzona po to, aby obsługa codziennych finansów była prosta i intuicyjna, a także dostępna w każdym miejscu i o każdej porze. Tworzymy ją dla Was, dlatego to Wasze opinie i sugestie mają znaczący wpływ na  kierunek jej rozwoju.

Uważnie czytamy każdego maila, a także komentarze publikowane na blogu, na naszych profilach w mediach społecznościach, w sklepach z aplikacjami, a przede wszystkim w Banku Pomysłów. Cieszymy się, kiedy bierzecie udział w testach funkcjonalnych czy warsztach co-creation. Uwzględniamy wartość tych informacji zarówno w projektowaniu nowych funkcji jak i ulepszaniu dostępnych, dlatego towarzyszą nam w trakcie cyklicznych spotkań, na warsztatach, podczas testów.

Ostatni przykład odpowiedzi na Wasze głosy znajdziecie w najnowszej wersji BZWBK24 mobile. Udostępniliśmy dwie istotne funkcje, o których dyskutowaliście od pewnego czasu.

Pierwszą funkcją jest możliwość korzystania z płatności zbliżeniowych telefonem – od teraz płacenie za codzienne zakupy jest jeszcze prostsze, a do tego dostępne dosłownie w parę minut. Już nie musicie martwić się, że  zapomnieliście o portfelu z kartą stojąc w kolejce. A co warte szczególnej uwagi, nie potrzebujecie do tego dostępu do Internetu. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj. Polecamy i życzymy udanych płatności, a jeżeli coś sprawia Wam problem nie zawahajcie się nas o tym poinformować!

Drugim rozwiązaniem, które dla Was wprowadziliśmy, to platforma wymiany walut. Bardzo popularne i znane rozwiązanie dostępne w serwisie internetowym przenieśliśmy do aplikacji – tak jak sobie tego życzyliście. Od teraz wymienicie walutę również na telefonie, nie zapomnijcie tylko o zaakceptowaniu warunków w serwisie internetowym! Platforma w aplikacji jest wierną kopią tego rozwiązania z serwisu BZWBK24 internet, dzięki czemu jest równie intuicyjna i prosta w obsłudze. Dla zainteresowanych już wkrótce więcej szczegółów na blogu.

To czego oczekujecie, świadczy nie tylko o potrzebie bycia mobilnym, ale także o innowacyjności Waszych pomysłów i potrzeb.

15 października otrzymaliśmy tytuł „Best Mobile Application” w międzynarodowym konkursie Emerging Payments Awards. Bardzo wiele to dla nas znaczy i wiemy, że nie byłoby to możliwe bez Waszego wsparcia.

Szczerze Wam dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę!

Dodaj komentarz